نمایشگاهی از تصاویر نسخه نفیس خمسه نظامی

نمایشگاهی از تصاویر نسخه نفیس خمسه نظامی

راستابلاگ: مراسم رونمایی از نسخه خمسه نظامی كه قرار بود یكشنبه (25 خرداد ماه) برگزار شود، به زمان دیگری موكول شد، البته نمایشگاه تصاویر برگزیده این نسخه 25 خرداد ماه دایر می شود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، نسخه نفیس و باارزش خمسه نظامی معروف به «خمسه شاه طهماسبی» که با مساعدت شهرداری تهران انتشار یافته است، با تعویق در زمان برگزاری، به صورت زنده در تارنمایی که نشانی آن متعاقباً اعلام خواهد شد، رونمایی می شود. اما نمایشگاه تصاویر برگزیده این نسخه از عصر یکشنبه، ۲۵ خرداد در موسسه فرهنگی هنری صبا با رعایت نکات بهداشتی دایر می شود.
در این نمایشگاه ۴۰ تصویر برگزیده به کتابت شاه محمود نیشابوری، استاد نستعلیق و نگارگری و استادانی بی بدیل چون سلطان محمد، آقا میرک اصفهانی، میرزا علی، میرسید علی، مظفرعلی و محمد زمان به نمایش در می آید.
فرهنگستان هنر این مراسم را به سبب حفظ و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی برای عموم علاقه مندان به صورت زنده در نشانی تارنمایی که متعاقبا اعلام می شود، برگزار خواهدنمود.
همین طور نمایشگاه آثار برگزیده از ۲۵ خرداد، ساعت ۱۷ تا ۱۹ در موسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر دایر می شود.
علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند تا چهارشنبه ۴ تیرماه همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ۱۰ تا ۱۹ به موسسه فرهنگی هنری صبا به آدرس خیابان ولیعصر، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، شماره ۱۲۵ مراجعه کنند.

منبع:

1399/03/23
15:17:29
5.0 / 5
2629
تگهای خبر: رونمایی , فرهنگ , كتاب , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴