انتشار چند رمان جدید

انتشار چند رمان جدید

راستابلاگ: رمان های «سال ورزایی»، «جهان هتل»، «99 بادكنك قرمز»، «آن جا كه هندوانه ها می رویند» و «پسران آمریكایی» انتشار یافته اند.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، «سال ورزایی» نوشته محمد اکبری در ۱۱۶ صفحه با شماگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۲۲ هزار تومان در نشر پیدایش عرضه شده است.
در نوشته پشت جلد کتاب می خوانیم: «سال ورزایی» روایت دلدادگی است، دلدادگی دو نفر در روستایی فراموش شده در بخش سنگر از توابع رشت، روایت آدم های خاکستری بازمانده خان و خان بازی که هنوز هیاهوی سال های پنجاه و شش و پنجاه و هفت در ذهن شان است و پاک نشده است.


همین طور کتاب «جهان هتل» از الی اسمیت با ترجمه مریم محمدی سرشت در ۲۲۸ صفحه با شمارگان ۵۰۰ نسخه و بهای ۴۴ هزار تومان در نشر مورد اشاره انتشار یافته است.
در پشت جلد کتاب نوشته شده است: «جهان هتل» الی اسمیت، رمانی به کم نظیری خدمات خوب هتل است. این رمان نگاهی عاطفی، خنده دار، جدی و جذاب، به زندگی پنج نفر دارد که به شعبه ای از هتل های زنجیره ای جهانی مربوط هستند. زندگی آنها با تصادفی عجیب در بالابر غذا به هم می پیوندد و از هم می گسلد. «جهان هتل» به آسانی خوانده نمی شود: به تناوب آزاردهنده و شوخ طبع است و با راوی های جریان سیال ذهن خود، یادآور «موج ها»ی ویرجینیا ولف است.


دیگر کتاب نشر پیدایش، «۹۹ بادکنک قرمز» نوشته الیزابت کارپنتر با ترجمه مریم عربی است که در ۴۸۸ صفحه با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۸۷ هزار تومان در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
در نوشته پشت جلد کتاب آمده است: مگی خبر گم شدن گریس ۸ساله را در روزنامه می خواند و به گذشته ای حدودا دور بازمی گردد؛ به روزهایی که نوه اش، زویی ۸ساله، گم شده بود. دخترش، مادر زویی، از غصه مرد. پدر زویی رفت و از خودش خبری نداد. همسرش مرد و تنها پسرش به مواد مخدر معتاد شد. مگی چه می توانست بکند؟ آیا خانواده گریس هم چنین سرنوشتی دارند؟


«آن جا که هندوانه ها می رویند» نوشته سیندی بالدوین با ترجمه آنیتا یارمحمدی دیگر کتاب نشر یاد شده است که در ۲۵۲ صفحه با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۴۵ هزار تومان برای نوجوانان راهی بازار شده است.
در نوشته پشت جلد کتاب عنوان شده است: دِلا ۱۲ سال دارد. او و خانواده اش در کارولینای شمالی زندگی می کنند، در مزرعه ای پر از هندوانه. دلا می داند چگونه در مزرعه بهترین و شیرین ترین هندوانه را انتخاب کند؛ می داند با خواهر کوچک و شیطانش چطور رفتار کند؛ اما نمی داند با مادر مریضش چه کند. نه فقط مادر مریض است، بلکه پدر هم در آستانه ورشکستگی است و دلا در بین این مشکلات، عزمش را جزم می کند تا مادر را از چنگال بیماری نجات دهد.


همین طور «پسران آمریکایی» نوشته جیسون رینولدز و برندون کیلی با ترجمه بیتا ابراهیمی در ۳۶۰ صفحه با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و بهای ۶۸هزار تومان برای مخاطبان نوجوان در نشر پیدایش انتشار یافته است.
در پشت جلد کتاب نوشته شده است: پلیس بر اثر یک اتفاق به راشاد، پسری سیاه پوست مشکوک می شود و چنان او را کتک می زند که در بیمارستان بستری می شود. کویین، همکلاسی سفیدپوست راشاد شاهد ماجراست اما آن پلیس، برادر بهترین دوستش است. راشاد و کویین بیش از هر چیز درمی یابند که دوران تعصب و نژادپرستی خاتمه نیافته. آنها برای تغییر این وضع باید همه چیز را به خطر بیندازند.منبع:

1399/03/21
11:53:54
5.0 / 5
2902
تگهای خبر: خدمات , روزنامه , زندگی , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵