مجموعه بیداری برای نوجوانان منتشر گردید

مجموعه بیداری برای نوجوانان منتشر گردید

به گزارش راستابلاگ مجموعه رمان شش جلدی «بیداری» از مجموعه «رمان های راحت خوان» برای نوجوانان منتشر گردید.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، این مجموعه نوشته کریستوفر گلدن با ترجمه امین بهره مند با شمارگان ۱۵۰۰ نسخه در انتشارات پیدایش راهی بازار شده است.
در معرفی مجموعه «رمان های راحت خوان» آمده است: اگر «آنیمه» (انیمیشن ژاپنی) و «مانگا» (کمیک ژاپنی) را دو رأس یک مثلث فرض نماییم، رأس سوم آن «رمان راحت خوان» است، این رمان ها می تواند هر ژانر و مضمونی داشته باشد و امکان دارد مناسب کودک یا بزرگسال باشد، ولی به هر حال به شکلی باید به فلسفه و اخلاقیات بپردازد، بی آن که از سادگی و روانی متن بکاهد و درگیر صنایع ادبی و تمثیل و تشبیهات پیچیده شود. رمان راحت خوان به هر حال باید مطالعه اش برای خواننده راحت باشد.
در نوشته پشت جلد نخستین کتاب از این مجموعه که در ۲۰۰ صفحه و با قیمت ۳۲ هزار تومان انتشار یافته، آمده است: کارا هارپر و پدرش به ژاپن مهاجرت کرده اند تا بعد از مرگ مادرش زندگی جدیدی را آغاز کنند. زندگی جدید کارا دشوار می باشد، به خصوص که همه شیاطین ژاپنی در تلاش هستند او را شکار کنند.
یکی از هم مدرسه ای های کارا کشته شده، ولی انگار برای کسی مهم نیست. این آرامش چندان طول نمی کشد. جسد دانش آموزان دیگری که بی رحمانه کشته شده اند، یکی بعد از دیگری پیدا می شود.
در نوشته پشت جلد دوم این مجموعه که در ۱۹۲ صفحه و با بهای ۳۰هزارتومان انتشار یافته، عنوان شده است: مرگ مرموز جیرو و هانا فضای مدرسه را متشنج کرده. ساکورا اعتقاد دارد که روح خواهرش برگشته تا انتقام قتل دردناکش را از قاتل و همدستانش بگیرد...
در نوشته پشت جلد سومین کتاب از این مجموعه که در ۲۱۵ صفحه و با قیمت ۳۵ هزارتومان انتشار یافته است، می خوانیم: گروه نمایش مدرسه می خواهد یک نمایش سنتی ژاپنی اجرا کند، غافل از این که اهریمنی باستانی بیدار شده و در کمین اعضای باشگاه تئاتر است. اعضای باشگاه یکی یکی ناپدید می شوند.
همینطور در پشت جلد چهارمین جلد از مجموعه «بیداری» که در ۱۴۳ صفحه و با قیمت ۲۳ هزارتومان عرضه شده، نوشته شده است: تعداد گمشده های باشگاه تئاتر هر روز بیشتر می شود. رابطه بین کارا و پدرش بدتر شده است. آیا کارا و دوستانش می توانند اهریمن باستانی را شکست بدهند و قرانیش را آزاد کنند؟
اما نوشته پشت جلد پنجم که در ۱۸۴ صفحه و با قیمت ۳۰هزار تومان انتشار یافته است: پس از دو ترم مبارزه با هیولاهای باستانی ژاپنی، به نظر می آید کارا و ساکورا ترم آرامی را در پیش دارند، تا این که خیلی زود ورق بر می گردد و مردگان باردیگر جان می گیرند...
در نوشته پشت جلد ششمین کتاب «بیداری» هم که در ۱۸۳ صفحه و با قیمت ۳۰ هزار تومان انتشار یافته است، می خوانیم: نفرین کیوکتسوکی باردیگر فعال شده و هیولاها از همیشه قدرتمندتر شده اند، هیولایی که در هیچ یکی از افسانه های ژاپن راهی برای نابودی اش ذکر نشده، بانوی سفیدپوش، بیدار شده، زمستانی طولانی در پیش است...
1399/03/05
22:28:41
5.0 / 5
2702
تگهای خبر: زندگی , صنایع , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان راستابلاگ