سرپرست دانشگاه علوم پزشكی آزاد تهران استعفا كرد

سرپرست دانشگاه علوم پزشكی آزاد تهران استعفا كرد

به گزارش راستابلاگ با استعفای دكتر سیدعلی ابطحی از سمت سرپرستی دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران، دكتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حكمی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران را منصوب نمود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه‌ زاد اسلامی در این حکم دکتر بابک نگاهداری را به سمت «سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران» منصوب نمود. در متن حکم دکتر طهرانچی آمده است:
"برادر گرامی جناب آقای دکتر بابک نگاهداری
نظر به مراتب تعهد و تخصص جنابعالی و با عنایت به استعفای برادر ارجمند جناب آقای دکتر ابطحی و پیشنهاد مسؤلان ذی ربط، جناب عالی را بعنوان «سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران» منصوب می نمایم.
امیدوارم در ادامه تثبیت و گسترش صورت گرفته با همت مضاعف جناب عالی شاهد بهره برداری هر چه بیشتر از ظرفیت های معنوی و مادی این واحد دانشگاهی مهم و اثرگذار با هماهنگی کامل با معاونت علوم پزشکی دانشگاه و ریاست استان تهران و اجرای مأموریت های محوله در مجموعه بهداشت درمان و آموزش پزشکی باشیم.
مزید توفیقات شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
محمدمهدی طهرانچی"
همینطور دکتر طهرانچی با صدور نامه جداگانه ای ضمن قبول استعفای دکتر سید علی ابطحی سرپرست سابق دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از خدمات پرارزش وی در دوران مسئولیت قدردانی نمود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر نگاهداری پیش از این معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی بود.1399/03/02
11:10:26
5.0 / 5
2602
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه‌
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱