اصغر نقی زاده ـ بازیگر زیرخاكی :

مگر پژمان جمشیدی جای كسی را تنگ كرده است؟!

مگر پژمان جمشیدی جای كسی را تنگ كرده است؟!

به گزارش راستابلاگ بازیگر سریال «زیرخاكی» درباره ی تجربه همبازی شدن با پژمان جمشیدی و حضور این بازیگر در آثار تلویزیونی و سینمایی عنوان كرد: پژمان جمشیدی بازیگر حرفه ای، خوب و متواضعی است. این كه ایشان از یك حوزه دیگر وارد بازیگری شده یك مساله شخصی است و نباید معیار قضاوت قرار بگیرد. مگر جای كسی را تنگ كرده و یا به زور به كارگردانان و تهیه كننده ها می گوید كه او را سر كار ببرند؟!


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، اصغر نقی زاده که بیشتر سابقه حضور در سریال های جنگی و انقلابی را در کارنامه خود دارد، درباره حضورش در سریال «زیرخاکی» اظهار داشت: آقای نصیری نیا مدیرتولید سریال «آچمز» به کارگردانی آقای مهرداد خوشبخت بودند. برای بازی در آن سریال صحبت هایی با من داشتند که البته به سرانجام نرسید. خردادماه سال قبل بود که با من تماس گرفتند و گفتند که آقای جلیل سامان می خواهد یک سریال کمدی بسازد.
وی با اشاره به این که قبل از این تجربه همکاری با جلیل سامان را نداشته است، عنوان کرد: پس از صحبت های اولیه و خواندن فیلمنامه، اگر اشتباه نکنم از اواخر شهریور ماه بود که من جلوی دوربین رفتم و بازی من در این مجموعه تا آخرین روز پاییز ۱۳۹۸ طول کشید. من در سریال «زیرخاکی» نقش یک شخصیت انقلابی را بازی می کنم که با حوادث انقلاب پیوند خورده است و به موازات روند سریال، تا سال ۵۸ در داستان حضور دارد و پس از غائله کردستان به آنجا می رود.
وی اظهار داشت: تقریباً همه سکانس های من در «زیرخاکی» با پژمان جمشیدی که ایفاگر نقش اول سریال است رقم خورد. بدین سبب ارتباطی با سایر بازیگران یا بخش های دیگر کار نداشتم. طبیعی است که کل فیلمنامه را هم نخواندم، اما آن چه مشخص است آقای سامان فیلمسازی است که کارش را درست انجام می دهد و برای هر سکانس وقت و انرژی می گذارد. از آن کارگردان های به اصطلاح «بزن دررو» نیست که دوربین را بکارد و سریع کار را پیش ببرد.
بازیگر سریال زیر خاکی اضافه کرد: برای این که نتیجه زحمت ایشان و سایر عوامل را ببینیم باید تا اختتام پخش سریال صبر نماییم، چون من نمی توانم فقط سکانس های مربوط به خودم را معیار قضاوت کیفیت کلی مجموعه کنم. یک فیلم سینمایی یا سریال تلویزیونی مثل یک سیستم یا یک ماشین است که همه اجزای آن در رابطه با یکدیگر باید خوب کارکنند.
نقی زاده عنوان کرد: شیوه کار من در بازیگری این است که اهتمام می کنم بدون این که تحت تأثیر بازیگران روبه روی خودم قرار بگیرم کارم را درست انجام دهم. من در سینما با بازیگران مشهور زیادی همبازی بوده ام. از فخری خوروش و ابوالفضل پورعرب در «مردی از جنس بلور» تا پرویز پرستویی در «آژانس شیشه ای» و خسرو شکیبایی در «دست های خالی» و... این که کیفیت کار سایر بازیگران چگونه است را کارگردان تعیین می کند.
وی ادامه داد: پس از سی وهشت سال تجربه بازیگری، دیگر دنبال توجه رسانه ای و جشنواره ها و تقدیرها و تحسین ها نیستم و این گونه موارد را متعلق به جوان ها می دانم.
بازیگر سریال زیرخاکی درباره تجربه همبازی شدن با پژمان جمشیدی نیز عنوان کرد: آقای جمشیدی بازیگر حرفه ای، خوب و متواضعی است که همان گونه که اشاره کردم او هم کار خودش را می کند. این که ایشان از یک حوزه دیگر وارد بازیگری شده یک مسئله شخصی است و نباید معیار قضاوت قرار بگیرد. مگر جای کسی را تنگ کرده و یا به زور به کارگردانان و تهیه کننده ها می گوید که او را سر کار ببرند؟!

منبع:

1399/02/16
13:48:44
5.0 / 5
2907
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳