آمار نهایی داوطلبان ارشد ۹۹ اعلام گردید

آمار نهایی داوطلبان ارشد ۹۹ اعلام گردید

به گزارش راستابلاگ سخنگوی سازمان سنجش آموزش از ثبت نام بیشتر از ۶۵۹ هزار نفر در آزمون كارشناسی ارشد سال ۹۹ اطلاع داد و اظهار داشت: این آزمون ۲۲ و ۲۳ خرداد ماه برگزار می گردد.


فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: به دنبال اطلاعیه ۱۹ فروردین ماه ۹۹ سازمان سنجش آموزش كشور و با عنایت به تغییر تاریخ برگزاری آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹، فرصت مجددی برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات داوطلبان در نظر گرفته شد، ازاین رو تمامی داوطلبان ثبت نام كننده در آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ برای پذیرش در رشته های دانشگاه‌ ا و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همینطور دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی كشور می توانستند در این فرصت مجدد نسبت به ثبت نام جدید و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش كشور اضافه كرد: اطلاعات ثبت نامی افرادی كه قبلاً در مرحله اول ثبت نام یعنی از ۱۶ تا ۲۸ آذر و یا مرحله دوم ثبت نام از ۱۴ تا ۱۶ بهمن ۹۸ در آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ ثبت نام كرده اند هم جهت بررسی و اعمال تغییرات احتمالی، از روز دوشنبه اول اردیبهشت در دسترس داوطلبان ثبت نام كننده قرار گرفت.
زرین تصریح كرد: مهلت ثبت نام در آزمون فوق از روز دوشنبه اول اردیبهشت از راه سایت سازمان سنجش آموزش كشور شروع شد و این مهلت ساعت ۲۴ روز گذشته(چهارشنبه سوم اردیبهشت) به پایان رسید.
وی تصریح كرد: افرادی كه در مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشده اند هم می توانستند تا ساعت ۲۴ روز گذشته چهارشنبه(سوم اردیبهشت ماه) با رفتن به سایت سازمان سنجش آموزش كشور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
زرین با تاكید بر اینكه تعداد ۳۶ هزار و ۲۴۷ داوطلب در مرحله مجدد آزمون ارشد ثبت نام كردند، اظهار داشت: در مجموع تعداد ۶۵۹ هزار و ۱۹۳ نفر داوطلب آزمون كارشناسی ارشد سال ۹۹ هستند.
به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و مرحله اول بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی كشور در ایام پنجشنبه و جمعه، ۲۲ و ۲۳ خردادماه ۹۹ برگزار می گردد.1399/02/04
13:41:56
5.0 / 5
2972
تگهای خبر: دانشگاه‌ , سازمان , گفتگو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان راستابلاگ