جانبازان الگوهای ایثار اجتماعی هستند

جانبازان الگوهای ایثار اجتماعی هستند

به گزارش راستابلاگ مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ اظهار داشت: هرچه ما از جانبازان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر بهره ببریم در جامعه شاهد باز تولید این رفتارها و در نتیجه گسترش ایثار اجتماعی خواهیم بود.به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، حمیدعلی صمیمی با تبریك اعیاد شعبانیه و روز جانباز بیان نمود: جانبازان دلیرمردان و نام آوران عرصه جهاد و حماسه هستند و از صحنه های نبرد با دشمن و فداكاری و دلاوریهای آنان آثار معنوی شگرفی در اذهان مردم ایران به یادگار مانده است كه هیچگاه فراموش نخواهد شد.

وی با اشاره به اینكه معنای ایثار و از خودگذشتگی با نام جانباز گره خورده است اضافه كرد: جانبازان از امتحان الهی در هشت سال دفاع مقدس و در دیگر صحنههای مبارزه و ایثار اجتماعی سربلند بیرون آمدند و در سیر تحول جامعه بعد از پیروزی انقلاب بسیار اثرگذار بوده اند.

صمیمی تصریح كرد: جانبازان پشتوانه های محكم نظام و انقلاب هستند. آنها شهدای زنده اند و در طول این سالها با وجود تمام سختی ها در همه میدان ها حضور داشتند و كشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور ایثارگران توانسته است سرافراز و پا بر جا بماند و در مقابل توطئه ها و فشارهای دشمن مقاومت كند.

مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ اظهار داشت: شهدا و جانبازان الگویی برای بسط ایثار اجتماعی هستند و هرچه ما از این الگوها و سرمایه های معنوی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر بهره ببریم، در جامعه شاهد باز تولید این رفتارها و در نتیجه گسترش ایثار اجتماعی خواهیم بود.
1399/01/10
22:55:58
5.0 / 5
3488
تگهای خبر: فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴