از سوی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی

سومین دوره نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست

سومین دوره نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست

به گزارش راستابلاگ سومین دوره نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی كشور بهمن و اسفند ۱۳۹۸ در هشت منطقه كشوری از جانب شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی برگزار می گردد.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی بهمن و اسفند ۱۳۹۸ به صورت استانی و با همكاری واحد ها و سازمان های جهاد دانشگاهی و از جانب شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به صورت وبینار برگزار می شود.
نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی فرصتی است برای حضور نمایندگان كلیه گروه های دانشجویی فعال در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی در دانشگاه‌ ای سراسر كشور، كه بتوانند در فضایی دانشجویی و با حضور مسئولین به بیان مسایل و مشكلات پیش روی منطقه پرداخته و الگوهای فعالیتی منطقه را در یكسال آینده ترسیم كنند.
در این نشست ها اعضای شورای مركزی هر منطقه كه وظیفه راهبری فعالیت گروه های عضو در منطقه را بر عهده دارد، انتخاب خواهند شد.
بر اساس اعلام دبیرخانه باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی تاریخ برگزاری نشست ها و تقسیم بندی های استانی مناطق به صورت ذیل است:
منطه ۱ (خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سمنان)- ۱۹ اسفند ۱۳۹۸
منطقه ۲ (تهران، البرز، قم، مركزی و قزوین)- ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
منطقه ۳ (گلستان، مازندران و گیلان)- ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
منطقه ۴ (آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان)- ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
منطقه ۵ (فارس، خوزستان، بوشهر و كهكیلویه و بویر احمد)- ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
منطقه ۶ (كرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان)- ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
منطقه ۷ (لرستان، كرمانشاه، همدان، كردستان و ایلام)- ۴ اسفند ۱۳۹۸
منطقه ۸ (اصفهان، یزد و شهركرد)- ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
با توجه به برگزاری نشست ها به صورت استانی پیشبینی می شود در سومین دوره نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی شاهد افزایش حضور گروه های دانشجویی فعال در عرصه محیط زیست و منابع طبیعی نسبت به سال قبل باشیم.
نشست های منطقه ای شروعی برای ایجاد هسته های فكری از تخصص های مختلف در حوزه محیط زیست است، كه در اولویت اول برای بحران های محیط زیستی موجود در مناطق خود و سپس برای بحران های محیط زیستی موجود در سطح كشور برنامه های كاربردی را تعریف و با حمایت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و ارگان های همكار اجرایی كنند.
طبق اعلام روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، انجمن های علمی دانشجویی تمامی رشته های دانشگاهی و همینطور كانون های فرهنگی و هنری با موضوعات مختلف كه علامند به فعالیت در حوزه محیط زیست یا مشاركت در برنامه های محیط زیستی هستند، می توانند عضو حقوقی باشگاه شده و در انتخابات شورای مركزی منطقه شركت نمایند.1398/11/26
20:59:59
5.0 / 5
4189
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲