عرضه تخفیف خدمات آزمایشگاهی حوزه حمل و نقل فضایی به دانشجویان

عرضه تخفیف خدمات آزمایشگاهی حوزه حمل و نقل فضایی به دانشجویان

به گزارش راستابلاگ مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: دانشجویان می توانند از تخفیف ۲۰ درصدی خدمات آزمایشگاهی حوزه حمل و نقل فضایی استفاده كنند.


شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری كه با هدف توسعه و افزایش كیفیت خدمات آزمایشگاهی در كشور به راه افتاده است، كوشیده این خدمات را در تمام عرصه های علمی بسط دهد.
هم اكنون فعالیت این شبكه بیش تر حوزه های علمی را دربر می گیرد حوزه هایی مانند فنی و مهندسی مانند مكانیك، مواد و متالورژی، برق و الكترونیك، شیمی، هوا فضا، معدن؛ حوزه محیط زیست، كشاورزی و گیاهان دارویی، حوزه های زیست فناوری و پزشكی مانند داروسازی، سلول های بنیادی، مهندسی بافت، حوزه های علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره.
در همین راستا شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با عنایت به اهمیت توسعه فناوری های فضایی در كشور مبادرت به عرضه تخفیف ۲۰ درصدی این خدمات به دانشجویان كرده است.
به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، رضا اسدی فرد با بیان این خبر توضیح داد: آزمایشگاه مركزی پژوهشكده سامانه های حمل و نقل فضایی با هدف پشتیبانی از پروژه های دانشجویی، برای دانشجویان دانشگاه‌ ای سراسر كشور، خدمات خویش را با ۲۰ درصد تخفیف عرضه می دهد.
وی اظهار نمود: یكی از اهداف آزمایشگاه مركزی پژوهشكده سامانه های حمل و نقل فضایی عرضه خدمات به بخش پژوهش در داخل كشور است. ازاین رو این آزمایشگاه مبادرت به عرضه تخفیف ۲۰ درصدی برای تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسر كشور كرده است.
اسدی فرد خاطرنشان كرد: این بخش آزمایشگاهی با مجموعه های مختلف صنعتی و پژوهشی همچون صنایع هوا و فضا، نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، كشتی سازی، خودرو، صنایع ریلی و طیف وسیعی از تولیدكنندگان مواد مصرفی جوشكاری، محصولات پلیمری، كامپوزیتی، مواد شیمیایی و شركت های بازرسی شخص سوم ایرانی و خارجی همانند BV، DNV، GL، LR همكاری نزدیك و مستمر دارد.
بنا به قول اسدی فرد، دانشجویان می توانند در این طرح از تخفیف ۲۰ درصدی استفاده از خدماتی مانند آزمایشگاه كروماتوگرافی، آزمایشگاه مشخصه یابی ذرات و كنترل كیفی مواد و آزمایشگاه آنالیز حرارتی استفاده كنند.
به قول مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، دریافت خدمات آزمایشگاه خواص مكانیكی فلزات و تركیبات پلیمری، آزمایشگاه آنالیز عنصری و ساختاری، آزمایشگاه بررسی های غیرمخرب، آزمایشگاه متالوگرافی و آزمایشگاه ارتعاشات و كنترل ابعادی از دیگر خدماتی است كه در این طرح تخفیفی مدنظر است.1398/10/15
19:55:46
5.0 / 5
4422
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه‌ , شركت , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳