رونمایی از کتابی با محتوای رفتارشناسی

رونمایی از کتابی با محتوای رفتارشناسی

به گزارش راستابلاگ کتاب «رمزگشایی رفتار با مدل جهانی دیسک» رونمایی گردید.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، این کتاب را که پنجم اردیبهشت ماه در مجموعه سینا عرضه شد، محمدباقر مرادی، علیرضا تفرشی مطلق و فهیمه برخورداری تالیف کرده اند. محتوای آن بر حوزه رفتارشناسی تمرکز دارد و به انواع تیپ های پانزده گانه رفتاری، ابعاد هشت گانه رهبری، ارزیابی ریسک فردی، ارتباط رفتار و هوش هیجانی، کابرد رفتار در کسب و کار، ارتباطات و خانواده می پردازد. همینطور در آن تمرین های کاربردی، نحوه تشکیل کارگروه و تیم های تخصصی مأموریت محور، و کیس های رهبری همراه با تحلیل عرضه شده است.
بنا بر اعلام، داده های اطلاعاتیِ کتاب «رمزگشایی رفتار با مدل جهانی دیسک» برپایه رفتارشناسی در کارگاه های رفتارشناسی برداشته شده است. همینطور در این کتاب از یک متد استاندارد جهت شناخت و بهبود کیفیت رفتار استفاده می شود که بر این اساس، افراد از یک تا پنج ستاره رتبه بندی شده و آماده استخدام در سازمان های متقاضی می شوند.


این مراسم به مناسبت دوازدهمین سال فعالیت مجموعه سینا که در حوزه توسعه و ترویج مهارت های نرم همچون رفتارشناسی، هوش هیجانی، و استعدادیابی با تمرکز بر حوزه کسب و کار، مشغول فعالیت است، برگزار گردید. برخی از استادان و علاقه مندان حوزه رفتارشناسی و از اعضای شورای شهر استان البرز در این مراسم حاضر بودند.
منبع:

1401/02/07
01:05:09
5.0 / 5
209
تگهای خبر: تخصصی , رونمایی , سازمان , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳